< Terug naar overzicht 2013-11-07 17.41.30

Turbo zwemmen 2017

Indeling turbo herfstvakantie 2017
maandag 23 t/m vrijdag 27 oktober 2017.
Lestijden: maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 10.30 uur.
Kosten: €76,30 maandag voor de les betalen.
Easy Eddy 1: Lise Easy Eddy 2: Janita
1 Viggo Wildeman 1 Lenn Brakke
2 Emma van Veen 2 Ilse Timmerman
3 Yordin Bouwkamp 3 Mikolai Wrobel
4 Sara-Sophie van Diepen 4 Thirza Courtz
5 Thijn de Lange 5 Myrthe Kooiker
6 Naveah Vos 6 Herjan Bloemert
7 Mike Kleine 7 Ranomi Woltinge
8 Emma Dunnink 8 Sophie de Lange
9 9
10 10
11 11
12 12
Easy Eddy 3: Esther Easy Eddy 4: Jenny
1 Daan Loff 1 Sarah Bloemhof
2 Noa Russcher 2 Alieke van de Kolk
3 Linde Hoekman 3 Vincent Compagner
4 Senna Vlak 4 Tara Grondman
5 Stan Vlak 5 Jinthe Hamming
6 Charlotte Buter 6 Feline van de Grijn
7 Boaz Visscher 7 Maarten van Zonneveld
8 Daan van Tarrie 8
9 Lenthe Bisschop 9
10 Jordy Kleinluchtenbeld 10
11 Marilynn Mulder 11
12 12

 

Indeling turbo herfstvakantie 2017
maandag 23 t/m vrijdag 27 oktober
Lestijden: maandag t/m vrijdag van 10.45 tot 12.15 uur
Kosten: €76,30 maandag voor de les betalen.
Bandje Rood: – Janita Bandje Geel: Lise
1 Aniek Boer 1 Henrick Kruidhof
2 Ronan Kollen 2 Marilee Knoll
3 Roan van der Vegt 3 Levi de Vries
4 Elias Meijer 4 Machteld Visscher
5 Lieke Vos 5
6 Siem Zieleman 6
7 Carlijn Huisman 7
8 Lisanne Huisman 8
9 Floris Bisschop 9
10 Tygo Hartwig 10
11 Xavier Petter 11
12 Judith Nijboer 12
Bandje Groen/Blauw – Esther B en C les – Jenny
1 Maartje Poolman         Gr 1 Luna Buitenhuis
2 Sara Boldewijn           Gr 2 Sem Kleinlugtenbeld
3 Jesper van der Veen Gr 3 Armando Crediet
4 Ruben Halfmouw       Gr 4 Noel Coster
5 Dyezz Boonstra         Gr 5 Lieke Nijboer
6 Roan Timmer             Bl 6 Amy Korterink
7 Rick Zijl                       Bl 7 Marvin Brakke
8 Luka Redder             Bl 8 Art Jan Dons             C
9 Jesse van de Bunt     Bl 9 Jet Sterken               C
10 Lennan Zoer               Bl 10 lunaKrul
11 11 Elouise Troost
12 12

Onder voorbehoud van wijzigingen.

 

Up