< Terug naar overzicht 2013-11-07 17.41.30

Turbo zwemmen 2017

Indeling turbo meivakantie 2017
maandag 24 t/m woensdag 26 april en vrijdag 28 april
Lestijden: maandag t/m woensdag van 8.30 tot 10.30 uur.
en vrijdag van 9.00 tot 10.30 uur.
Kosten: €76,30 maandag voor de les betalen.
Bandje: Geel – Janita Bandje: ES 1/2 – Aaltje
1 Tamara v/d Horst 1 Lenn Brakke
2 Mila Schra 2 Ranomi Woltinge
3 Jary Kisteman 3 Thirza Courts
4 Lennan Zoer 4 Sophie de Lange
5 Steffan Verkleij 5 Ilse Schra
6 Dinand van Leusen 6 Sarah Bloemhof
7 Lieke Nijboer 7 Feline v/d Grijn
8 Vivian Roo 8 Finn Hulst
9 Elise Steerenberg 9
10 10
11 11
12 12
Bandje: Groen/blauw – Jenny Easy Eddy 3 – Ina
1 Isa-Ruth Witte 1 Jinthe Hamming
2 Maud Bosman 2 Alieke van de Kolk
3 Nylo Kamp 3 Aron Boer
4 Julia Clarijs 4 Anouk Visscher
5 Kristan Tuin 5 Lennart Bouwman
6 Rick van Spijkeren 6 Lex de Vries
7 Danyl Troost 7 Bjorn Westerink
8 Jesse Timmerman 8 Mirthe Schreur
9 Dymar Rabs 9 Cedric Brouwer
10 Niek Mussche 10 Johan Slager
11 Walter de Lange 11 Noa Liv Broekman
12 12 Daan Loff
Easy Eddy 3/4 – Esther B-les: – Anneke
1 Ruben Veijer 1 Jorden Vos
2 Jaquelien van Elp 2 Loise Haasjes
3 Camiel Bloemert 3 Juliet Veldman
4 Mieke Dominé 4 Rembrandt Siefers
5 Milan Visscher 5 Mik Renting
6 Yael van Dijk 4 6 Edith Berghuis
7 Luca Hoogstra 4 7 Angelique Orsel
8 Imke Huiskes 4 8 Manoah Huiskes
9 Aylinn Coster 4 9 Laurens Kok
10 Jesse Compagner 4 10 Levi Dons
11 Fleur Kerkdijk 4 11
12 Naomi Veijer 4 12
13 Tara Grondman

 

Indeling turbo meivakantie 2017
maandag 24 t/m woensdag 26 april en vrijdag 27 april
Lestijden: maandag t/m woensdag van 10.45 tot 12.45 uur
en vrijdag van 10.45 tot 12.15 uur.
Kosten: €76,30 maandag voor de les betalen.
Bandje Rood: – Janita Bandje Geel: Rinske
1 Mirthe Bloemert 1 Niklas Veijer
2 Nina Koopmans 2 Boaz Jansen
3 Elsanne Hulst 3 Zara Fransen
4 Tygo Hartwig 4 Sophie Compagner
5 Laura Jansen 5 Collin Meesters
6 Sara Boldewijn 6 Werner Huisman
7 Danine Akkerman 7 Laura Nijboer
8 Marilee Knoll 8 Lynn Bartels
9 Elouise Troost 9 David Bolks
10 Josefien Akkerman 10 Ohle Holterman
11 Eline Joontjes 11
12 Vajén Roo 12
Bandje Groen/Blauw – Ina Easy Swim 2: Jenny
1 Mick Bouwmeester 1 Mart Raatgever
2 Lars Korterink 2 David Ritsma
3 Pepijn Lassche 3 Maes Timmer
4 Justin Vijn 4 Marilynn Mulder
5 Waut Huls 5 Eva Jasmijn van Dijk
6 Nout Brinkman 6 Jesse Mulder
7 Laureen Hekman 7 Dylan Boessenkool
8 Guus Kemme bl 8 Roos Willems
9 Joan Cromwijk bl 9 Lenn Klok
10 Lauren Hekman bl 10 Emmely Brouwer
11 Armando Crediet bl 11 Luna Buitenhuis
12 Saar de Haan bl 12
B- les: – Esther
1 Lucas Klomp
2 Floris Tinholt
3 Willem Prins
4 Ferdinant Tuin
5 Dyon Troost
6 Emmely Harke
7 Ard Jan Dons
8 Gijs Stegeman
9 Joas Jansen
10 Emile Courtz
11 Laura Veijer
12

Onder voorbehoud van wijzigingen.

Up