< Terug naar overzicht

Turbo zomervakantie 2018

Indeling turbo zomervakantie 2018 1e week
maandag 23 t/m vrijdag 28 juli 2018
Lestijden: maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 10.30 uur
Kosten: €77,50 maandag voor de les betalen.
Rood     juf Jenneke Groen     meester Richard/juf Aaltje
1 Ella Stegerman 1 Carlijn Jansen
2 Lars Zantinge 2 Gwen Timmerman
3 Lieke Middelkoop 3 Kyara Molenaar
4 Emma Brouwer 4 Manuel Smit
5 Levi Kuiper 5 Milan Engel
6 Tjitze de Jong 6 Emmelynn Tuin
7 Marlena Russcher 7 Luuk de Weerd
8 Elyse Kloosterman 8 Joost Compagner
9 Marc Haasjes 9 Elin Bloemert
10 Roos-Jolijn Kin 10 Manuel Slager
11 Esther vd Belt 11 Lisanne Huisman     bl
12 Leah vd Belt 12
B-les     juf Ina B les     juf Marijke
1 Siem Zieleman 1 Emma Troost
2 Robin van Leeuwen 2 Luuk Huls
3 Jaylinn Nieuwenhuis 3 Joaquin Wasschebalie
4 Lotte Koobs 4 Hanne Visscher
5 Carlijn huisman 5 Bjorn Visscher
6 Nathan Compagner 6 Lieke Vos
7 Jolijn Troost 7 Levi van Dam
8 Lieke Schra 8 Niek Meijer
9 Fiene Compagner 9 Phileine Dunnink
10 Lars Seinen 10 Olivia Dunnink
11 Xavier Petter 11
12 12

 

Indeling turbo zomervakantie 2018 1e week
maandag 23 t/m vrijdag 28 juli 2018
Lestijden: maandag t/m vrijdag van 10.45 tot 12.15 uur
Kosten:
Regulier € 77,50
EasySwim € 90,00
Maandag voor de les betalen.
Blauw     juf Jenneke
1 Marjolein Mulder
2 Julia Veldman
3 Maarten Compagner
4 Jesper Bos
5 Siem Trompetter
6 Koen Bennink
7 Julia Koppelman
8 Joep Kisteman
9 Ruud Slager
10 Manuel Steenbergen
11
12
EasySwim 3/4     juf Ina EasySwim 4     juf Marijke
1 Hannah Hakvoort 1 Enora Rozema
2 Jeevan Datema 2 Loïs van Dijk
3 Thijn de Lange 3 Linn Jansen
4 Chiel Raatgever 4 babet Buitenhuis
5 Jolijn Boers 5 Mike Kleine
6 Mirjam Mulder 6 Olivia tromp
7 Aaron Kuiers 4 7 Sara Sophie van Diepen
8 Leon Engel 4 8 Jolijn Kin

 

Indeling turbo zomervakantie 2018 week 6
maandag 27 t/m vrijdag 31 augustus 2018
Lestijden: maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 10.30 uur
Kosten:
Regulier € 77,50
EasySwim € 90,00
Maandag voor de les betalen
Rood     juf Ina Geel   juf Jenneke
1 Dyon Bredewold 1 Julia Mulder
2 Benthe Veldman 2 Sil Kuiper
3 Jolijn Veldman 3 Hedwig Veldman
4 Emma Bloemert 4 Jarco Visscher
5 Isa Dunnink 5 Ruben Visscher
6 Vera Slager 6 Esther Keizer
7 Sarah vd Sluis 7 Kirsten de Weerd
8 Rosemarijn Mannes 8 Laurent Hattem
9 9 Ivar vd Sluis
10 10 Daan vd Vegt
11 11 Jos Venema
12 12
EasySwim 2/3     juf Jenny
1 Joas Prins 2
2 Lisa Blomsma 2
3 Senn Hulst 2
4 Daniek Strik 3
5 Mika Dunnink 3
6 Lisa Beltman 3
7 Chris Talen 3
8 Esmé Knol 3

Onder voorbehoud van wijzigingen.

Up
Zwembad Staphorst | de Broene 'eugte